E-mail adresinizi bırakarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
Sizce sağlık sigortası en iyi nerede tanıtılabilir ?

Açık hava reklamları (29)
Gazeteler (8)
İnternet (60)
Televizyon (150)
Dergiler (18)


Asistans Şirketleri Derneği nde görev dağılımı yapıldı
  24.07.2016


Asistans Şirketleri Derneği’nde, tüm üyelerin katılımı ile gerçekleşen Olağan 2. Genel Kurul’un ardından yapılan 2016 yılının ilk toplantısında görev bölüşümü yapıldı ve 2016 çalışma planı oluşturuldu. Yönetim Kurulu’nda Başkanlığa Cenk Keskinel (Europ Assistance), Başkan Yardımcılığına Cemal Fenercioğlu (Tur Assist), Sekreterliğe Metin Öztürk (Assistline) ve Saymanlığa Ali Salt (Allianz Global Assistance) seçildi. 


Asistans Şirketleri Derneği’nde, tüm üyelerin katılımı ile gerçekleşen Olağan 2. Genel Kurul’un ardından yapılan 2016 yılının ilk toplantısında görev bölüşümü yapıldı ve 2016 çalışma planı oluşturuldu. Yönetim Kurulu’nda  Başkanlığa  Cenk Keskinel (Europ  Assistance), Başkan Yardımcılığına Cemal  Fenercioğlu (Tur Assist), Sekreterliğe  Metin Öztürk (Assistline) ve Saymanlığa Ali Salt (Allianz Global Assistance) seçildi.

Asistans Şirketleri Derneği  Başkanı Cenk Keskinel, yaptığı konuşmada şunları söyledi:  “ Yaklaşık 1.5 yıl önce kurulan derneğimizin ilk  genel kurulunu başarı ile tamamladık. Bu çatı altında sektörel gelişim ve sorunların giderilmesine yönelik çözümler üretmek, bilgi ve tecrübelerimiz paylaşmak üzere bir araya geldik. Asistans şirketleri, hayatı kolaylaştıran yaşam kalitesini artıran hizmetler ve organizasyonlarla nihai müşteriye destek veren, zorluklar karşısında en donanımlı hizmetler ile sorunları en kısa sürede çözen yapılardır. Bu profesyonel bakışı  kendi sektörümüz içinde kullanma kararındayız. Sektörün büyüme ve gelişme aşamasında olduğu göz önüne alınırsa, bu çatı altında üretilecek  çözümlerin hepimize fayda sağlayacağı  ortadadır. Bu bilinç ve öngörü ile son derece dostane bir ortam içinde çalışmalarımızı  başlattık. 2016 yılında sektörü ilgilendiren her konuda yorumlarımızı  ilgili  mercilerle paylaşmaya ve beraber çözüm üretmeye hazırız.”

  
  

Kaynak :
Hit : 327


Rakamlarla HDI Sigorta
Europ Assistance daha iyi hizmet için bilgi şart diyor
Sigortacılar Azerbaycan da buluşuyor
Asistans Şirketleri Derneği nde görev dağılımı yapıldı
4 ayda trafik destekli önemli büyüme
UFO ların kaçırma riskine karşı sigorta yaptırdı
9 aylık üretim 22.1 milyar lira
Karlılığın önündeki engel: Sigorta suistimalleri
Sigorta almada en önemli etken marka güvenirliği
Türkiye sigortada 88 ülke arasında 63 üncü
Sektör ekonominin güvencesi
Dünyanın yatırım merkezi Türkiye de sigortacılığın da cazibesi artacak
Çalışan kalitesi yükseldikçe sigorta sektörü büyüyecek
Telefonla Sigorta Dolandarıcılığına dikkat edin
2015 Sigma Raporu: Sağlık üretiminde her yıl yüzde 10 artış bekleniyor
Politik riskler tüm dünyada artıyor
Sektöre taze kan: Yıllık Gelir Sigortası
Sigorta Şirketlerinin Ödemek Zorunda Kaldığı En Ağır Maliyetler
2015 sonunda insurance web uzantısı kullanıma açılacak
Sigorta Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Teknik kar 1.6 milyar lira
Yılın son ayları sigortacıların hasat ayları mı, kahır ayları mı?
Sigorta şirketleri maliyet ve regülasyonlara öncelik veriyor
Türk toplumunun hayali bahçeli-havuzlu villa
 
MEDASIST INTERNATIONAL
Medasist International Tv Medasist International World Medasist International Haber Medasist International Sigorta ve Bes
www.newsfromturkey.tv www.medasist.com www.saglik-sigortasi.com www.sigortabilgiservisi.com
www.turkishnews.tv www.travelassisturkey.com www.sagliksigortamiz.com www.sagliksigortasi.info
www.investinturkey.tv www.newsfromturkey.net www.sagliksigortacimiz.com www.bireyselemekliliksistemi.gen.tr
www.isvehayat.tv www.fromturkeywithlove.org www.acilsagliksigortasi.com
www.sigortanet.tv   www.seyahat-sigortasi.net
Medasist International Sektörel Medasist International Business  Medasist International Bulletin
www.turksektorel.net Travel Assistance www.sigortabilgiservisi.net
www.turksektorel.tv Business Life www.newsfromturkey.org
  Education www.turksektorel.org
     
     

Medasist International tüm kullanım hakları ile ilgili yasalara, kanunlara ve bunlarla birlikte tüm etik kurallara tamamen uymakta ve saygılıdır.Medasist International’a ait bu ve tüm portallarda kaynak gösterilerek yer alan tüm bilgi, haber, araştırma içerikli yazı ile videolar tamamen güvenilir,olduğuna inanılan, halka açık olduğu ve tüm toplumun paylaştığı bilinen bir haber içeriği olmasıyla birlikte acil haber özelliğini kaybederek telif hakkı kullanım özelliği olmayan yada ilgili içeriğin bu özelliğini kaybetmiş olduğu düşüncesiyle ,kaynağı ve varsa yazarı yada ilgili haberi düzenleyen kişinin belirtildiği bilgilerden oluşmaktadır.Medasist International platformlarında kaynak gösterilerek yayınlanan tüm yazılı ve görsel içerikler ilgili kaynağa aittir,bu içeriklerin başkaları tarafından kopyalanması durumunda tüm sorumluluk kopyalayan kişi yada kuruma ait olacaktır. Tüm içerik ve videolarla ilgili hatalı kullanım, hatalı bilgiden kaynaklanan sorunlarda haber kaynağı yada ilgili haberde geçen kişi yada kurumlardan gelen geçerliliği kanıtlanmış yazılı talepler doğrultusunda tüm içerik ve videolar gerektiği şekilde değiştirilebilir yada yayından tamamen kaldırılabilir.Medasist international tüm etik kullanım haklarına saygı göstermektedir.Medasist International Platformlarında yer alan bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Tüm kaynak belirtilerek alınan haberler,araştırmalar,yazılı ve görsel tüm içeriklerden oluşabilecek bilgilerin hataları,eksikleri ve yatırım amaçlı kullanılmasıyla ilgili Medasist International Haber Platformu, www.saglik-sigortasi.com portalı yöneticilerinin hiçbir sorumluluğu ve bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

Medasist International abides and complies fully with all ethic rules as well as legislation, laws related with all rights of usage. All information, news, research texts and videos included in this and all portals of Medasist International with referencing the source thereof are comprised of information provided by its source and if any, its author or any person reporting such relevant news with the consideration of that no copyright is to be applied or the relevant content has lost its such nature because it has lost its urgent news nature even though it is a news content that is believed to be fully reliable, and open to public and known as to be shared by the whole community. All written and audio contents published on Medasist International platforms by referring the source thereof belong to such relevant source, and in case such contents are copied by third parties, all responsibility rests on the person or body that makes copying. In cases arising from misuse of all contents and videos and from misinformation, according to written requests proven to be valid from the news source or those people or bodies whose names are mentioned in such news may, all contents and videos be replaced duly or taken off from the broadcasting totally. Medasist International respects to all ethical right of usage. Information included in Medasist International Platforms is not in the scope of investment consultancy.Regarding mistakes, deficiencies and usage for investment purposes on and of all information comprised of any news, researches, written and audio contents quoted with references, Medasist International News Platform, www.saglik-sigortasi.com portal managers has no responsibility and bind.

Sigorta - Genel Sağlık Sigortası - Sosyal Sigorta Sorgulama - Sağlık Sigortası Sorgulama - Sağlık Sigortası Primleri
Medasist International © Copyright 2005